Loading...

URODZONA ABY FOTOGRAFOWAĆ ŚWIAT WOKÓŁ

Fotografuję już od bardzo dawna, jednak dopiero kilka lat temu utwierdziłam się w przekonaniu, że właśnie ta forma wypowiedzi najbardziej mi odpowiada. Zaczęłam pogłębiać swoją wiedzę pod okiem najlepszych (liczne szkolenia, seminaria i asystowanie najbardziej znanym fotografom). Po tych doświadczeniach postanowiłam połączyć sposób na własny biznes z moją życiową pasją. Od tego momentu mój cały świat i życie jest podporządkowane aparatowi i potrzebie tworzenia rzeczy pięknych. Uwielbiam zmiany, to one nadają mojemu życiu sens a także otaczać się inspirującymi ludźmi. Nigdy nie spoczywam na laurach i staram się iść ciągle do przodu.

Nigdy nie wiesz kiedy

Najlepsze zdjęcia wychodzą… w przypadkowych sytuacjach. Nigdy nie wiesz kiedy zobaczysz coś ciekawego, nietuzinkowego – coś idealnego do sfotografowania. Dlatego praktycznie zawsze mam przy sobie mój aparat fotograficzny. Dzięki temu znajdziesz w mojej Galerii wiele „perełek”.

Sesje fotograficzne: 100+
Kupionych aparatów: 5
Profesjoanlizm: 98%
Niekonwencjonalne podejście: 78%
„Nie znam drugiej takiej osoby, która potrafi robić tak niesamowite zdjęcia. Jej zdjęcia mają w sobie to coś. Każde z nich to takie małe dzieło sztuki.”
TAMARA - PRZYJACIÓŁKA
„Długo szukaliśmy fotografa na nasz ślub. W końcu to był najważniejszy dzień w naszym życiu. Finalnie skorzystaliśmy z usług pani Apollonii, a zdjęcia wyszły rewelacyjne.”
MARIA I JACEK
„Profesjonalistka z prawdziwego zdarzenia. Widać to po zdjęciach, które są obłędnie dobre. Ponadto jest to osoba bardzo ciepła i miła. Atmosfera na sesji była bardzo luźna. Polecam.”
JOLANTA

Wspomnienia z Fotografią AO NAG Krabi Tajlandia

Wspomnienia z

Wielka Poznańska Gala Ślubna

13  Edycja

ŚLUB W STYLU RUSTYKALNYM

Chciałabym zainspirować

Jak To Było Z Tym Ślubem…? W Pigułce.

Korzenie współczesnych,

Rady Dotyczące Robienia Profesjonalnych Zdjęć

Każdy kto ma zamiar robić profesjonalne zdjęcia musi posiadać oczywiście profesjonalny sprzęt. Zwykłym aparatem nie mamy szans złapać kontrastu, który jest potrzebny do zrobienia tego idealnego zdjęcia...

Robienie Zdjęć W Dzikiej Naturze

Robiąc zdjęcia dzikiej natury musimy zwrócić uwagę na naprawdę dużo aspektów. Zdjęcia te z pozoru wydają się proste. Jednak aby uchwycić każdy detal fotografowanego obiektu trzeba naprawdę niezwykłej precyzji...

Z MOICH USŁUG SKORZYSTALI: